Сьогодні 3

Олексій Зозуля: « Кожен гравець повинен розібратися в собі »

« Львів » взяв лише два очка в новому сезоні
Олексій Зозуля / фото - ФК Львів

Захисник « Львова » Олексій Зозуля прокоментував поразку від « Інгульца » (1: 2) в матчі п'ятого туру УПЛ:

« Другий матч поспіль виходимо і ніби команда змінюється. Незрозуміло, що відбувається. За 10 хвилин програємо другий матч. Просто нонсенс якийсь.

Начебто перший тайм дається, гра йде, моментів у суперників немає. Треба розбиратися сідати. Кожен в собі повинен розібратися.

Команда не перемагає. Природно, є проблеми. Кожен повинен в собі розібратися. Якщо ми команда, з цього виберемося ».

Львів'яни тільки двічі набирали очки в новому сезоні – зіграли внічию з « Олександр » і з « Маріуполем ».

Раніше головний тренер команди Анатолій Безсмертний поскаржився на поганий психологічний стан команди.

Джерело: Футбол 1/2/3 Павло Харченко