Олійник: « Була божевільна чуйка, що Сікан заб'є »

Екс-гравець збірної України поділився думками після нічиєї з Казахстаном
02 вересня 2021р. 21:03
Денис Олійник / Фото - FootBoom

Колишній півзахисник збірної України Денис Олійник висловився з приводу матчу відбору на чемпіонат світу-2022 проти Казахстану ( 2: 2 ).

Конечно, прикро відпускати такі матчі. Уже в першому таймі ми повинні були все вирішувати, робити різницю. Тоді в другому таймі було б набагато легше грати. За такою грі дуже потрібним був другий гол. Якби зробили рахунок 2: 0 на свою користь, доля матчу була б вирішена. Там би ще й третій залетів.

А так ... 1: 0 – дуже слизький рахунок. Плюс у другому таймі додав Казахстан, почав грати більш агресивно, вертикальними довгими передачами. І у нас з'явилися проблеми. До того ж українці самі не реалізували парочку моментів.

Чесно кажучи, у мене була божевільна чуйка, що Сікан заб'є. Петраков йому довірився, він добре знає його можливості. Данило вийшов і віддячив. Я дуже радів після цього гола. А ось другий м'яч казахів був вкрай образливим. До фінального свистка залишалися лічені хвилини. Що ж, нічого не поробиш, не повернеш назад. Потрібно постаратися забути цю невдачу і готуватися до Франції.

Я вважаю, що в першому таймі Україна взагалі нічого не дозволила Казахстану. Були лише кілька спроб далеких непідготовлених ударів. У них взагалі нічого не було!

Ось тоді потрібно було вирішувати гру, гра в першому таймі дуже вдавалася. Штангі, поперечини. Можливо, саме ця легкість то позначилася на другому таймі. Звичайно, в кожному матчі потрібно грати до кінця. Але, крім цього, був фактор невезіння. Просто не наш день. Так буває в футболі.

Вважаю, що колектив в збірній України – дуже хороший, це відчувається. Можливо, не вистачає когось, хто міг би підбадьорити в потрібний момент на футбольному полі. Але мені важко про це судити з боку.

За перший тайм можу виділити і похвалити абсолютно всіх. Вони зіграли на високому рівні. Мені дуже сподобався Буяльський – підлаштовувався, багато користі давав для гри в центрі і в атаці. Ярмоленко також прекрасно зіграв першу половину зустрічі, тільки забити не вдалося.

Не можу сказати, що хтось випадав з гри або зіграв нижче своїх можливостей. Збірна виглядала добре – особливо в першому таймі. Після перерви виникли невеликі проблеми в обороні.

Колишній тренер збірної України Йожеф Сабо згоден з тим, що в першому таймі « синьо-жовтим » потрібно було « закривати гру ».

Джерело: Footboom Сергій Стаднюк