Вчора 8
Сьогодні 26
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Озвучено деталі трансферної політики Полісся

Стало відомо, які пріоритети ставитиме житомирський клуб під час пошуку новачків
Озвучено деталі трансферної політики Полісся
Фото - ФК Полісся

Віцепрезидент Полісся Володимир Тесля розкрив деталі трансферної політики житомирського клубу.

– Як загалом клуб оцінює цей дебютний сезон в УПЛ? Повністю задоволені результатом чи навпаки є відчуття, що за певних умов можна було фінішувати й вище?

– Ми цілком задоволені, тому що команда лише перший рік виступає – і одразу місце у топ-5. Вважаю, що своє завдання виконала на відмінно. Зрозуміло, що були моменти, коли ми втрачали очки там, де мали їх набирати. Але це футбол, емоції. Сталося як сталося. 5-те місце для нас – це чудово.

– Попереду дуже важливе міжсезоння, бо триватиме підготовка до єврокубків. Який акцент у селекційній роботі буде зроблено? Чого не вистачає цьому складу: молодості/досвіду, іноземців з високою індивідуальною майстерністю/адаптованих до УПЛ українців?

– До майбутніх трансферів хочемо підходити збалансовано – буде і молодість, і фаховість, і досвід. Ось ми підписали Гуцуляка, Бескоровайного, Бабенка – це хлопці, яким не 23-24 роки, це вже міцні пацани у футболі. Молодих теж взяли – македонця Дімітара Трайкова, бразильського правого центрального захисника Жоау Віалле (з клубу «Ітуану» – прим.), грузинського правого захисника Гіоргі Майсурадзе. І ще в «Полісся-2» взяли молодих, певну кількість гравців вже підписали.

У нас буде збалансована команда. І є приціл на те, що «Полісся-2» дасть свій результат в плані молоді – за декілька років хочемо вийти на середню вікову категорію у 23-25 років у команді.

Тесля також підтвердив домовленість Полісся з голкіпером Дніпра-1.

Джерело: ua.tribuna.com Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця