Розгорнути Згорнути

«Папа» в шоці! ЛНЗ відправив «Інгулець» до Першої ліги

Черкащани пробилися до елітного дивізіону, перемігши у матчі-відповіді
Фото - ЛНЗ

У матчі-відповіді плей-офф за місце в українській Прем'єр-лізі ЛНЗ на своєму полі здолав «Інгулець».

Черкащани шокували підопічних Владислава Лупашка на початку зустрічі. Вже до 30-ї хвилини господарі повели з рахунком 2:0 після м'яча Савіна й автоголу Коробенка.

Після перерви ініціативою володіли гості. Сітало відіграв один м'яч, проте на більше зусиль вже не вистачило. Команда з Петрового догравала у більшості після другого попередження Тищенка.

ЛНЗ пробився до УПЛ. «Інгулець» у наступному сезоні зіграє в Першій лізі.