Зараз 1
Вчора 7
Сьогодні 1
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Павелко не повернеться до УАФ, незважаючи на звільнення з СІЗО

Шевченко залишиться президентом організації, джерело стверджує, що зміна влади пройшла законно
Павелко не повернеться до УАФ, незважаючи на звільнення з СІЗО
Андрій Павелко / Фото - УАФ

Голова Вінницької обласної асоціації футболу та колишній член Виконкому УАФ Ігор Гатауллін повідомив, що Андрій Павелко не повернеться на посаду президента організації, незважаючи на звільнення із СІЗО.

- Що вихід Андрія Павелка з-під варти може означати для українського футболу?

- Це поки була задоволена апеляційна скарга. Але як я розумію — я все ж досвідчений та з великим стажем в українському футболі — цей факт ніяк не вплине на стратегічне рішення розвивати футбол згідно з баченням Андрія Миколайовича Шевченка. Абсолютно.

Адже конгрес 25 січня майже одноголосно - 93 делегати із 94 - проголосував за. Разом з тим, ми голосували уже після озвучення програми, яка є хорошою та конкретною, дозволяє розвивати футбол та враховує специфіку сьогоднішню. Маю на увазі агресію цих тварюк проти нашої країни. До того ж статус нашого президента буде мати шикарне значення на міжнародному рівні.

- Тобто з юридичної точки зору в Андрія Павелка не повинно бути претензій до того, як відбулась ця зміна влади?

- Юридично дотримані абсолютно всі закони. І футбольні, і людські. І особливо закони нашої держави на юридичному рівні. На найвищому рівні. Це однозначно.

Раніше стало відомо, що чинний президент УАФ Андрій Шевченко «успадкував» від команди Павелка дефіцит бюджету в 105 мільйонів гривень.

Джерело: ua.tribuna.com Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино