Павелко пояснив, чому хоче бачити Реброва на чолі збірної України

Президент УАФ вважає, що це стратегічно правильне рішення
Павелко пояснив, чому хоче бачити Реброва на чолі збірної України
Сергій Ребров / Фото - Аль-Айн

Президент УАФ Андрій Павелко на «зустрічі з журналістами» назвав причини, за яких він хоче бачити Сергія Реброва біля керма збірної України.

Перш за все хочу подякувати Олександру Петракову за його роботу в дуже складний час, — сказав президент УАФ. — Після початку повномасштабного російського вторгнення він відпрацював усі наші матчі, ми мали великий шанс потрапити на чемпіонат світу та повернутися до дивізіону А Ліги націй.

Ми всі розуміємо, що потрібно рухатися далі, бачити нашу збірну в перспективі, адже триває зміна поколінь. Комітет національних збірних команд УАФ проводить велику роботу з кандидатами.

Так, ми спілкуємося із Сергієм Ребровим, маємо спільне бачення щодо гри наших збірних. Нам імпонує те, що він може привести в наш футбол іспанську модель з іспанськими фахівцями. Це стосуватиметься гри не лише національної збірної, а й молодіжної та юнацьких. Я впевнений, що це стратегічний і дуже далекоглядний крок.

У нас присутнє стратегічне бачення для того, щоб тренерський штаб міг провести тектонічну роботу з кількома поколіннями гравців. Ми могли б вибудувати ту стратегічну модель, яка дасть нашій збірній зіграти не лише 26 березня на «Вемблі», а й на ЧС-2030, коли ми всі очікуємо на домашній чемпіонат світу.

Павелко також повідомив, що існують об'єктивні труднощі з призначенням Реброва.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: