Павелко пояснив «зниклий» мільйон з рахунків УАФ необхідністю розрахуватися з Колліною

Президент УАФ назвав причину дивної схеми проплати італійському екс-куратору українських арбітрів
Павелко пояснив «зниклий» мільйон з рахунків УАФ необхідністю розрахуватися з Колліною
Пьерлуїджі Колліна / фото - Eurosport

Президент УАФ Андрій Павелко заявив на «зустрічі з журналістами» про те, що мільйон у. о. з рахунків організації відійшов екс-куратору українських арбітрів Пьерлуїджі Колліні за мировою угодою.

За умовами контракту з Пʼєрлуїджі Колліною, який тут працював, а зараз очолює комітет арбітрів FIFA, і за мировою угодою ми припинили співпрацю… Саме та сума, яка завжди висвітлювалася як «Павелко через Емірати вивів собі гроші»…

Мільйон, огромні гроші… Не було ніколи в мене можливості на це, предʼявивши контракт з Колліною. Сума мирової угоди, яка була обовʼязково виплачена Колліні за його контракт, бо він не допрацював до кінця, була сплачена з компанії SDT, яка перерахувала на «Софтекс», а та – на персональний рахунок Колліни.

Я про це не розповідав, бо умова контракту – нерозповсюдження. Але після рішення суда ми оприлюднили це детективам НАБУ, а зараз іще раз…

Заплатили Колліні не напряму, тому що це була мирова угода, яка стосувалася не усієї зарплатні, а лише частини, яку ми в довгих спорах… Чи заробляв Колліна мільйон на рік, я не буду коментувати.

Це була домовленість на мировій угоді. Зарплата йшла з України. Коли ми припинили співпрацю, як мені доповідали юристи, треба було, щоб зарплата з України була мировою угодою. Ми виплатили саме ці гроші. Вони були не після розголосу по еміратській схемі, як зараз правоохоронці кажуть. Ні. Ще раз. Дата атаки медійної – травень 2018-го. Проплати – 2017-й рік.

У 2015 році було продовження контракту з Колліною. Підписував не я, а Генінсон. До того Колліна отримував не з УАФ. Я не кажу про «Ньюпорт».

Різні умови. Коли ми йому запропонували такі ж умови, то вони виявилися в 1,5-2 рази більшими. Ми платили більше. Ми розуміли, що це не той контракт, що був у попередників, це були інші гроші. Ми запропонували мирову угоду, щоб зняти навантаження на бюджет українського футболу.

І коли була можливість через компанію «Софтекс», юристи прийняли таке рішення. І воно, мабуть, логічне. Жодних офшорних еміратських грошей немає. Є оплата для Колліни. На цьому закривається тема. На заводі ніхто не вкрав, це були гроші Колліни.

Раніше Павелко прокоментував розслідування про будинок за мільйон доларів.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
25 січня 2023р. 13:57
Павелко бредит выгоняйте его по скорей пока он окончательно не разрушал украинский футбол

X-Video: