Павелко спростував скорочення на 70% зарплат штабу Ротаня

Президент УАФ заявив, що всі тренери збірних отримують повні суми до копійки
Павелко спростував скорочення на 70% зарплат штабу Ротаня
Руслан Ротань / Фото - УАФ

Президент УАФ Андрій Павелко на «зустрічі з журналістами» спростував інформацію про те, що тренерському штабу Руслана Ротаня у молодіжній збірній України скоротили зарплати на 70%.

Вперше про це чую. Я не чув такого. Вперше чую. Я перевірю, дам вам інформацію. Мабуть, того немає.

Ні в кого не було ніякого скорочення. Всі тренери, всі штаби отримують повну зарплатню. Було загальне рішення всіма, що ми скорочуємо всім зарплатню під час війни. Але тим, хто працює, хто не виїхав - тим є можливість додатково, тренеру молодіжної збірної чи національної, отримати у вигляді бонусів чи премій весь контракт.

Але найголовніше, що під час війни також було прийнято рішення, і це є серед наших офіційно прийнятих рішень, що кожне направлення українського футболу на наступний рік приймається зі збільшенням. І тільки утримання Будинку футболу та зарплати персоналу - це все зменшено. Це офіційні дані.

На момент, коли я очолив федерацію, в нас було щось там 300 з чимось працівників. Зараз набагато-набагато менше. Але ще є прекрасна риса - ми платимо всі податки, платимо всі зарплатні, ми платимо офіційно, нікому не доплачуємо в конвертах, як це було раніше. Всі ж пам’ятають, як було завжди - конверти, і десь вони проходили через «Ньюпорт», УФІ, через інші компанії.

Ми вважаємо, що всі гроші можуть бути виплачені з урахуванням всіх податків в Україні. І також була вибудована преміальна схема для гравців збірних, всіх збірних у преміях. Раніше це була або сумочка з кешем з «Ньюпорт» або УФІ, чи ще якісь там невідомі схеми. Зараз кожен гравець кожної збірної, який має отримати свій гонорар - молодіжна збірна U-20, національна збірна за Лігу націй, за чемпіонат Європи - кожен гравець отримує на свій особистий рахунок з урахуванням виплати всіх податків. І це вперше, тому що ми перейшли на цей момент.

Так, дехто був дуже проти цього. Так, мабуть, 5 років з дуже дорогими видатками на національну збірну ми мали дуже серйозні проблеми з фінансуванням всіх-всіх-всіх бажаних заходів. Але ми за всіх платили податки, ми за всіх платили всі відрахування.

Павелко також повідомив, що Ротань буде тренером олімпійської збірної України у разі отримання ліцензії на ЧЄ-2023.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: