Зараз 1
Вчора 3
Сьогодні 1
Завтра 3

Переможний гол Довбіка в ворота Швеції на 121-й хвилині вивів збірну України в чвертьфінал Євро-2020

Команда Шевченка – у вісімці кращих!
30 червня 2021р. 00:36

В останньому матчі 1/8 фіналу Євро-2020 збірна Швеції грала з Україною в Глазго.

Команди проводили рівний матч, рахунок відкрила команда Андрія Шевченка – в середині першого тайму відзначився Олександр Зінченко після відмінного асиста Ярмоленко.

В кінці першого тайму Швеція зрівняла рахунок – далеким ударом відзначився Форсберг.

Другий тайм пройшов в рівній боротьбі і з обопільною кількістю моментів, близькими до голу були обидві команди, але матч перейшов в екстра-тайм.

На 99-й хвилині Швеція залишилася в меншості, за грубу гру був видалений Даніельссон.

А на 120-й хвилині трапилася розв'язка – артем Довбік пронизав ворота Швеції після ассисти Зінченко і вивів збірну України в 1/4 фіналу Євро-2020 року, де команда Шевченка зіграє з Англією.