Вчора 19
Сьогодні 14

Перший гол «Динамо» в ЛЧ не допоміг киянам обіграти «Баварію» і зберегти шанси на плей-офф

Столичній команді не вдасться зіграти навіть в Лізі Європи
23 листопада 2021р. 21:40
фото - FC Bayern

Київське «Динамо» на «Олімпійському» брало «Баварію» в матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Вже на 14-й хвилині гості відкрили рахунок, завдяки шикарному удару Роберта Левандовскі в падінні через себе.

Під завісу першого тайму мюнхенці подвоїли свою перевагу. Відрізнився Кінгслі Коман.

На 70-й хвилині кияни змогли скоротити перевагу, забивши свій перший гол в цьому розіграші ЛЧ. Автором м'яча став вийшов на заміну у другому таймі Денис Гармаш. Але цей гол так і залишився єдиним у воротах Нойєра в цьому матчі.

Програш позбавив «Динамо» шансів на потрапляння в плей-офф Ліги чемпіонів.