«Під*рас, мені на тебе пох*й». Поворознюк наїхав на Порошенка, екс-президент України хоче вирішувати конфлікт через суд

Новий скандал за участю одіозного власника «Інгульця»
«Під*рас, мені на тебе пох*й». Поворознюк наїхав на Порошенка, екс-президент України хоче вирішувати конфлікт через суд
Олександр Поворознюк / Фото: ФК Інгулець

Одіозний президент «Інгульця» Олександр Поворознюк потрапив в черговий скандал.

29 липня в ефірі національного телемарафону вийшла передача від студії «Квартал 95» «Байрактар Talks», в яку запросили Поворознюка, де він спілкувався з відомим українським шоуменом Євгеном Кошовим і сказав наступне на адресу екс-президента України Петра Порошенка:

«Порошенко нечесний. Мої 32 мільйони гривень пішли з банку «Хрещатик» в Міжнародний інвестиційний банк. Цей банк належить Порошенку. Тому у мене є прямі підстави говорити, що ці гроші вкрав Порошенко».

На відео з 13:10:

Адвокати Порошенка вже відповіли на звинувачення:

«Ми, як адвокати Порошенка, висловлюємо його позицію і обурені тим, що на державні гроші, на гроші платників податків людей змушують дивитися таке лайно.

Ми направили відповідні адвокатські запити, щоб з'ясувати, хто є авторами цього аудіовізуального твору, хто режисер, оператор, сценарист цього всього, що змушують людей дивитися на спільному марафоні. І головне – яким чином кошти платників податків витрачаються на таке лайно.

Після того, як ми це з'ясуємо для себе, ми будемо приймати рішення про те, чи подавати позов і до кого».


Презентія Поворознюка до того, що в 2016-му році банк «Хрещатик», який належав Порошенку, припинив існування, а агрофірма власника «Інгульця» працювала саме з цим банком. Унаслідок цього агробізнесмен втратив величезну суму грошей – 32 мільйони гривень.

Поворознюк вже встиг відповісти Порошенко:

« Мені мої люди сказали, що Порошенко готує позов не тільки до Кошового, а й до мене. Це він, звичайно, даремно зробив. Я пишаюся тим, що настав на хобот цим під*расам, які все життя обкрадали Україну!

Зустрічний позов? Ми будемо це робити! Я пишаюся тим, що мене підтримав український народ, коли я наступив на хобот цим під*расам! Вони мені п*хую!».


Подивимося, як буде розвиватися ситуація.

Петро Приходько
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 2

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
5 серпня 2022р. 18:34
Какой зе,такие и его "слуги"
4 серпня 2022р. 23:40
Дуже прикро, що шановний сайт публікує маячню цієї худоби.

X-Video: