Підсумки 11 туру УПЛ. «Шахтар» знищив «Зарю», посиливши її криза, «Ворскла» і «Дніпро-1» заявляють про єврокубках
![Підсумки 11 туру УПЛ. «Шахтар» знищив «Зарю», посиливши її криза, «Ворскла» і «Дніпро-1» заявляють про єврокубках](/upload/resize_cache/iblock/e79/916_537_2/e7993a9c748b440acf72c2c04895339e.jpg.webp)
В Україні завершився 11 тур Прем'єр-ліги.
Зіграний, правда, весь він не був. «Рух» повідомив про коронавірус в команді і попросив перенести гру з «Інгульцом» Правда, з'явилася інформація, що львів'яни могли все придумати, але це інша. історія з цікавим продовженням.
У матчі-відкриття туру нас відразу очікувала битва між «Шахтарем» і «Зарей»
![](/upload/news-photos-1/07-12-2018-au/DSC_6254.jpg)
З перших хвилин «Шахтар» зазнав в атаку і зумів забити швидкий м'яч. Фернандо скористався помилкою захисника і забив. Пізніше бразилець міг робити дубль, але не потрапив по м'ячу, зате добив м'яч у ворота Педріньо Біди луганчан не скінчилися і. Фернандо знову розірвав захист суперника своїм проходом і легко забив третій м'яч команди.
Здавалося, в перерві «Зоря» повинна була внести корективи, але на ділі їм вдалося забити один м'яч. Гладкий скористався помилкою Бондаря і пробив повз Трубіна Закріпити свій невеликий успіх «Зоря» не змогла і пропустила ще в схожій манері. Марлос і Тітці феєрилі в другій половині і другий оформив дубль. Також голом відзначився Сікан, Забивши п'ятою.
«Шахтар» розніс «Зарю» і в гарному настрої готувався до «Реалу».
«Шахтар» - «Зоря» 6: 1
Голи: Фернандо, 11, 36, Педріньо, 28, Тете, 71, 90, Сікан, 80
Суботній день відкривали «Маріуполь» і «Металіст-1925».
![](/upload/news-photos-1/07-12-2018-au/image (38).jpg)
Це і зіграв злий жарт з командою Маркевича-молодшого Втім, починалося все для них відмінно. Кулаков був першим на прострілі з флангу і замкнув його, відкривши рахунок.
Ну а далі «Маріуполь» втрачав момент за моментом. Кащук двічі зобов'язаний був забивати ще в першому таймі, але то потрапляв в штангу, то не зміг обіграти воротаря. Чи не злічити, скільки моментів для своїх партнерів створив Топалов, Але ніхто з них завершити атаку точним ударом не зміг.
За два тайми у «Маріуполя» було не менше чотирьох стовідсоткових моментів. Захист харків'ян атакуючі гравці суперника просто не помічали, але пороли все раз по раз.
У підсумку, трохи підсів до кінця зустрічі суперник цим скористався. Спочатку Марлісон зрівняв рахунок неймовірним ударом через штрафний, а в кінці зустрічі Зубков стрибнув вище всіх і відправив м'яч у ворота головою, вирвавши перемогу в матчі.
«Маріуполь» залишився останнім в таблиці, а «Металіст-1925» здобув чергову перемогу, яка стала вже третьою поспіль.
«Маріуполь» - «Металіст-1925» 1: 2
Голи: Кулаков, 3 - Марлісон, 71, Зубков, 90
«Львів» брав київське «Динамо».
![](/upload/news-photos-1/07-12-2018-au/aluk1939-1.jpg)
До кінця тайму «Львів» несподівано пішов в атаку і заробив пенальті. Чиряк вирок реалізував. Втім, радів «Львів» недовго. На відміну від Супряги, Буяльський виправився, реалізувавши свій момент у відповідь атаці після гола. На нічию в першому таймі не згоден був Циганков, Який вразив дев'ятку в доданий час. А сам Владислав був замінений ще до перерви. Мабуть, його грою був не задоволений Луческу.
Замінив Сховаю Гармаш, Який у другому таймі показав, як треба реалізовувати моменти. Спочатку, він класно зіграв на випередження і забив третій м'яч «Динамо», а під кінець зустрічі йому ще й допоміг рикошет оформити дубль.
Впевнена перемога «Динамо» перед грою з «Барселоною». «Львів» конкурувати в матчах з грандами поки не готовий.
«Львів» - «Динамо» 1: 4
Голи: Чиряк, 35 (пен.) - Буяльський, 37, Циганков, 45 + 1, Гармаш, 58, 83
«Дніпро-1» брав «Колос».
![](/upload/news-photos-1/07-12-2018-au/i5mage (37).jpg)
Як завжди, дніпряне будинку активно почали зустріч. Голов довелося чекати не довго. Спочатку Ігнатенко зловив м'яч на ногу і пальнув точно в кут воріт з літа, а пізніше Довбік пристрілювався, але забив лише зі стандарту. Форвард перекинув стінку і відправив м'яч у ворота.
«Колос» міг відродити інтригу на початку другого тайму. Ром з ходу пробив в кут, але господарів врятувала штанга. Здавалося, гості повинні підбадьоритися, але більше, крім боротьби, нічого в матчі не побачили.
«Дніпро-1» відсвяткував спокійну і впевнену перемогу.
«Дніпро-1» - «Колос» 2: 0
Голи: Ігнатенко, 23, Довбік, 38
Недільний порадував нас двома матчами. У першому грали «Мінай» і «Десна».
![](/upload/news-photos-1/07-12-2018-au/616c2b0968250_desna.jpeg)
В атаці у чернігівців майже нічого не виходило. Було лише два епізоди - в першому таймі Калітвінцев упустив шанс замкнути м'яч в порожні ворота, але просто не потрапив в них. А в другому таймі Юрченко потрапив в штангу.
А ось «Мінай» цілком міг розраховувати на перемогу. Активним був Вишневський, який і упустив вірний момент в першому таймі, пробивши з забійної позиції вище воріт. У другому таймі на поле з'явився Селезньов і також міг забити. Спочатку м'яч ледь не залетів в дальній кут після удару через штрафний, а пізніше він не зміг потрапити в порожні ворота, де, здавалося, гол - неминучий.
У підсумку, нульова нічия, яка жодної з команд не піде на користь.
«Мінай» - «Десна» 0: 0
Цікавий матч очікувався між «Олександрією» і «Ворсклой».
![](/upload/news-photos-1/07-12-2018-au/295644.jpeg)
Також зустріч запам'ятовувалася дублем Ранжеля в першому таймі. На початку матчу він класно замкнув навіс, а під кінець першого тайму реалізував передачу від партнера і послав м'яч у ворота.
У «Олександрії» були моменти у Спінеллі і Кожушко, Але чудову гру продемонстрував Різник Правда, воротар не врятував у другому таймі, а. Калюжний пробив точно під опорну ногу воротаря після прострілу.
Незважаючи на гол, господарям не вдалося відігратися, а «Ворскла» відсвяткувала непросту, але важливу перемогу. Полтавчане йдуть третіми в таблиці.
«Олександрія» - «Ворскла» 1: 2
Голи: Калюжний, 53 - Ранжель, 14, 39
У заключному матчі в понеділок «Чорноморець» брав «Верес».
![](/upload/news-photos-1/07-12-2018-au/463395.jpg)
А ось «Чорноморець» не скористався цим. Моментів у команди було безліч. Лише в першому таймі одесити могли забити мінімум двічі. Ісаєнко і Ванат могли завершувати все голами, але свої моменти бездарно упустили.
У другому таймі картина не змінилася. «Чорноморець» атакував, але все було марно. Ванат, Цитаішвілі і Путря зобов'язані були, як мінімум, порівнювати рахунок, але приціл в цей вечір у всіх був збитий. Міг змінити гру пенальті, але Путря не обіграв Когута «Верес» в кінці матчу міг покарати суперника за марнотрат моментів, але і свій шанс упустив, проте перемогу вирвав.
«Верес» набрав важкі три очки вперше за чотири матчі, на «Чорноморець» поки на дні.
«Чорноморець» - «Верес» 0: 1
Гол: Пасич, 18
Видалення: Кучеров, 20
Кращий тренер туру - Роберто Де Дзербі ( «Шахтар»).
Кращий гравець туру - Тітці ( «Шахтар»).
Турнірна таблиця УПЛ:
![](/upload/news-photos-1/07-12-2018-au/hgnfbfvfdvdsvsdcvsd.jpg)