Піхальонок: «У другій частині сезону буде втричі важче, ніж зараз»

«Дніпро-1» завершив рік лідером УПЛ
Піхальонок: «У другій частині сезону буде втричі важче, ніж зараз»

Півзахисник «Дніпра-1» Олександр Піхальонок поділився думкою про виступ команди в першій половині сезону і поразку від «Кривбасу» (1:2) в 15-му турі УПЛ.

«Не можна пропускати такі м'ячі. Коли виграєш 1:0, грати в обороні вся команда повинна більш організовано. Другий, зрозуміло, отримали відповідь на те, що великими силами йшли вперед, а перший, вважаю, не можна так пропускати.

В цілому, якщо брати півріччя, завершили не на мажорній ноті, але воно вийшло дуже хорошим. Особливо враховуючи, що в нашій обоймі вже більше двох місяців перебуває не більше 14 польових гравців. Тому не треба вішати ніс. Повинні добре відновитися, попрацювати на зборі, посилитися і готуватися до другого кола і матчів єврокубків».


Зараз вже можна розкрити таємницю: ти майже не готувався до цього матчу через хворобу. Наскільки взагалі було в змозі грати?

«Так, був готовий не на сто відсотків. Два дні хворів, потім був день в дорозі, а передматчеву тренування провів в повному обсязі. Але не будемо шукати виправдання. Якщо виходиш – повинен досягати позитивного результату. А сьогодні це не вдалося».

Ти вже підвів підсумки півріччя, але чи міг уявити після матчів з АЕКом в Лізі Європи, що все складеться саме таким чином?

«Ми, звичайно, налаштовувалися на кожну гру, але щоб завершити півріччя на першому місці ... Це було в мріях».

Що тепер відчуваєш більше: мотивацію або тиск через побоювання втратити позиції?

«Мотивацію, звичайно, мотивацію. Працювати, працювати і ще раз працювати. Повинні добре провести збори і підготуватися до другої частини. Це дуже важливо, адже буде вдвічі, а то і втричі важче, ніж зараз».

«Дніпро-1» на 5 очок випереджає «Шахтар», провівши на одну гру більше.

Джерело: scdnipro1.com.ua Андрій Усмонов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: