Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

Піолі: «Для Мілана настає найважливіший період сезону»

Команда зіграє з Ромою у Лізі Європи
Піолі: «Для Мілана настає найважливіший період сезону»

Головний тренер Мілана Стефано Піолі поділився очікуваннями Football-Italia від гри з Ромою у Лізі Європи.

«Досі в Лізі Європи в першому домашньому матчі нам завжди вдавалося скористатися перевагою. Закрити питання нам не вдається, але після першого матчу було б важливо досягти більшого, ніж вони. Буде складно, але ми віримо в це.

Важливо продовжувати грати після кожного епізоду, позитивного чи негативного, вірячи у свої сили. Шоу не повинно бути втрачено. Якщо ви хочете бути атакуючою командою, яка має гарний технічний потенціал, вам неминуче доведеться піти на певний ризик.

Я чекаю на кращу Рому. З Де Россі їхній стиль гри змінився, він чудово справляється зі своїм завданням, тому що доводить, що заслуговує на довіру: команда слідує за ним. Я не знаю, який вибір він зробить. А ще тому, що часто ті, хто стикається з Міланом, вживають спеціальних заходів: ми готові і адаптуватимемося, намагаючись бути більш небезпечними та ефективними.

Ми знаходимося в хорошому періоді, але найважливіший момент настає зараз, і він визначить баланс нашого сезону. Нам знадобляться увага, якість, інтенсивність та енергія. Ми хочемо перемагати, ми постараємось. Ми граємо у сучасний футбол, ми конкурентоспроможні.

Без Томорі ми щось втрачаємо в агресивності та швидкості, проте ми маємо альтернативи. Тшау і К'єр знаходяться практично в однаковій фізичній формі, і я вибиратиму, виходячи з суперника, з яким ми зіткнемося».


Гра відбудеться о 22.00.

Андрій Усмонов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця