Завтра 16

Пірло: « Недоволен сезоном. Клуб, думаю, теж не в захваті »

Тренер – про невдачі команди в Серії А
26 квітня 2021р. 11:50

Головний тренер « Ювентуса » Андреа Пірло висловився Football-Italia про нічиєю з « Фіорентиною » ( 1: 1 ) і про нинішній сезон команди.

« Перша половина була жахлива. Ми повинні були інакше почати матч, тому що він був ключовим в боротьбі за місце в Лізі чемпіонів. Але ми були занадто повільні, неправильно розташовувалися, не встигали до м'яча.

У другому таймі стало трохи краще, але недостатньо. Ми намагалися зробити одне, а в підсумку робили зовсім інше. Потім ми все ж перебудувалися на те, що робили протягом усього сезону, і справи пішли краще.

Я не думаю, що Роналду зіграв погано. У нього були моменти, і в цілому він не був поганий. Це команда в цілому повинна була краще користуватися вільними зонами, що ми частково і бачили в другому таймі. У Артура мікротріщина в нозі, він не може тренуватися регулярно, так що треба обмежувати його ігровий час.

Я вчуся з кожним матчем, але я незадоволений сезоном, враховуючи початкові очікування. І клуб, думаю, теж не в захваті. Ми спрацювали не так, як хотіли ».