Вчора 2
Сьогодні 8
Зараз 0
Завтра 8
Розгорнути Згорнути
немає важливих матчів

Півзахисник Руха Таллес: «Ми мотивовані і хочемо перемогти Шахтар»

Львів'яни готуються до матчу з чемпіоном України
Півзахисник Руха Таллес: «Ми мотивовані і хочемо перемогти Шахтар»
Бразильський півзахисник Руха Таллес Бренер розповів про хід підготовки команди до матчу УПЛ проти донецького Шахтаря. Матч Рух – Шахтар відбудеться у суботу, 23 вересня, початок о 19:00.

Команда проаналізувала гру з ЛНЗ і зробила висновки. Зараз ми хочемо віддати всі сили у поєдинку з Шахтарем. Це дуже хороша команда, зі своїми традиціями, яка є одним з лідерів футболу в Україні. Ми з повагою ставимося до майбутнього суперника, але зробимо все для того, щоб отримати позитивний результат.

Шахтар - дуже технічна команда з хорошою тактичною підготовкою. Кожному цікаво зіграти проти такого суперника, який якісно поводиться з м'ячем і грає в привабливий футбол. Втім, як я вже говорив, нас це тільки сильніше мотивує і ми хочемо перемогти. Команда зараз детально вивчає сильні і слабкі сторони гірників і Рух спробує це втілити на полі. Нам не можна розслаблятися, як це, на жаль, сталося в попередній грі. Але ця поразка може піти нам на користь, адже тепер ми сконцентрувалися ще краще, щоб підняти настрій собі і нашим уболівальникам, - сказав Таллес Бренер.  
Андрій Руденко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця

Кращі казино