Покуражились на славу! ПСЖ розгромив «Клермон» у стартовому турі Ліги 1

Хедлайнерами шоу стали Неймар і Мессі
07 серпня 2022р. 08:40
Ліонель Месси / Фото: Twitter PSG
У першому турі французької Ліги 1 паризький ПСЖ зустрівся на виїзді з «Клермоном». Матч завершився розгромною перемогою гостей з рахунком 5:0.

Футболісти ПСЖ на дев'ятій хвилині матчу відкрили рахунок – відзначився бразилець неймар. На 26-й гості зміцнили перевагу точним ударом Ашрафа Хакімі, А на 38-й  Маркіньос довів рахунок до розгромного – 3:0.

У другому таймі Ліонель Мессі забив на 80-й і 86-й хвилинах гри, встановивши підсумковий рахунок – 5:0.

Таким чином, Ліонель Мессі зробив дубль і віддав результативний пас, а Неймар забив гол і віддав три ассисти.