Вчора 6
Сьогодні 2

Португалія у напруженому матчі обіграла Гану

Всі м'ячі були забиті у другому таймі
Збірна Португалії у напруженому матчі обіграла Гану в матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу-2022 в квартету Н.

Перший тайм залишився повністю за португальцями, які нічого не дали створити супернику біля своїх воріт.

У другій половині матчу португальці заробили спірний пенальті, який реалізував Кріштіану Роналду, але через вісім хвилин Аю зрівняв рахунок і повернув інтригу в матчі. Після забитого м'яча ганці «полетіли» до воріт Кошти, але підопічні Сантуша підловили на цьому суперника і двічі поспіль відзначилися в воротах Аті-Зігі. Футболісти збірної Гани відповіли на це ще одним влучним ударом.

Чемпіонат світу-2022. Група Н. Перший тур

Португалія – Гана 3:2

Голи: 1:0 – 65, пенальті Роналду, 1:1 – 73 Айю, 2:1 – 78 Жоау Фелікс, 3:1 – 80 Рафаел Леау, 3:2 – 89 Букарі

Португалія: Діогу Кошта, Жоау Канселу, Данілу Перейра, Рубен Діаш, Геррейру, Отавіо (Вільям Карвалью, 56), Бернарду Сілва (Пальінья, 88), Рубен Невеш (Рафаел Леау, 77), Бруну Фернандеш, Роналду (Гонсалу Рамуш, 88), Жоау Фелікс (Жоау Маріу, 88).

Гана: Аті-Зігі, Сейду (Лемпті, 66), Джіку (Семеньо, 90), Амарті, Салісу, Баба, Парті, Кудус (Букарі, 77), Абдул-Самед (Кьєре, 90), Айю (Айю, 77), Вільямс.

Попередження: Кудус (45), Айю (49), Сейду (57), Вільямс (90), Данілу Перейра (90), Бруну Фернандеш (90).