Вчора 1
Сьогодні 0
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

Португальська преса оцінила гру Трубіна проти Порту

Українець пропустив 5 голів
Португальська преса оцінила гру Трубіна проти Порту

Бенфіка провела дуже невдалий матч чемпіонату проти Порту (5:0) та воротар Анатолій Трубін не зміг виділитись позитивно на тлі всієї команди.

Наприклад, відоме португальське видання A Bola оцінило виступ Трубіна чотирма балами із десяти можливих, що відповідає оцінкам більшості гравців Бенфіки.

«Трубін був рятівником Бенфіки у багатьох матчах, але цього разу він пропустив п'ять голів і поділяє відповідальність за провал команди, хоч і захист його підвів. Він помилився на виході в першому голі, залишивши двері відчиненими для Галено, потім зробив пару непоганих сейвів після ударів Консейсау, але погано зіграв в епізоді з голом Пепе, коли він повинен був прикривати ближній кут», пише оглядач Паскуаль Соуза.

У першому та четвертому голах бачили помилки Трубіна, зазначає портал maisfutebol.

«Українець залишається одним із найкращих гравців сезону Бенфіки, і він явно перевершив Влаходімоса. Однак це був невдалий матч, і захист його теж підбив. У першому голі він не повинен був застигати на півдорозі. Його замішання виявилося фатальним і призвело до м'яча Галено. У четвертому голі Трубін сильно помилився, коли неправильно оцінив напрямок удару Пепе, і залишив неприкритим свій кут»

Загалом український воротар зробив чотири сейви, три з яких були в межах штрафного майданчика. Показник запобіганих голів за оцінками xG становив 1,16. Точність передач також залишала бажати кращого: 17 точних пасів із 28 (61%).

Тарас Праведний
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино