Завтра 3

Поттер – про 0:1 із «Боруссією»: «Челсі» домінував у другому таймі»

Вирішальною в матчі Ліги чемпіонів стала блискавична контратака Адеємі
Грем Поттер / Фото - Getty Imades

Головний тренер «Челсі» Грем Поттер розповів BT Sport про причини поразки у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти дортмундської «Боруссії» (0:1).

У випадку з голом пройшла контратака після кутового. Ми самі були близькі до того, щоб забити. Це нас надломило. Це розчаровує, треба грати краще. Якщо ж залишити це осторонь, ми грали дуже чудово. Просто треба забивати.

Ми показали солідну гру, особливо у другому таймі. Створили багато моментів, били по воротах, але, на жаль, пропустили. Вважаю, ми домінували сьогодні у другому таймі. Зараз у нашому протистоянні перерва і нам треба перезібратися.

Усе можна оцінити за реакцією вболівальників. Вони налаштовані на позитив, бачать гру команди та чудово її приймають. Наша команда ще тільки будується і ми знаємо, що попереду багато хорошого. Завжди потрібно трохи вдачі, а так треба працювати. Хлопці фантастично багато трудяться, але зараз у нас складний період.