Поворознюк: «Хочу допомогти Зеленському побороти корупцію»

Президент «Інгульця» налаштований йти в політику
Поворознюк: «Хочу допомогти Зеленському побороти корупцію»

Президент «Інгульця» Олександр Поворознюк в Youtube-шоу Наталії Мосейчук розповів, що хотів би допомогти Володимиру Зеленському побороти корупцію в Україні.

– Я вважаю себе дуже щасливою людиною, що коли йшов до Верховної Ради, то не пройшов. Дякую людям. Напевно, мене Бог від усього відвів. Не кажу, що зараз не піду до Верховної Ради, але сьогодні це не на часі.

Треба виграти війну. Давайте це зробимо, а тоді вже будемо говорити про політичні амбіції. Можливо, у мене їх не буде, але хочу зробити зовсім інше: просто допомогти президенту побороти корупцію. Проблема бідноти в державі – це корупція.

Щоб не просто збирати інформацію. Зробимо гарячу лінію, зробимо свої відділи в кожному селі, кожному ОТГ. І ось коли війна закінчиться, думаю, включимося в цей процес і допоможемо президенту.

– Розкажіть про це феномен, як людина, яка хотіла вкрасти паливо, буде зараз боротися з корупцією.

– Добре. Дивіться, розповім дуже просто. Таким способом я заробляв. Ну, не було на хліб з маслом, я вийшов з бідної сім'ї, у мене мати працювала 44 роки дояркою, батько – фуражиром. Я хотів хліба з маслом, а у мене не було грошей. Я вкрав солярку і продав, щоб були. Так давайте тепер порівняємо мене, що я вкрав 2 каністри солярки, і те, що вони п ##### ь ешелонами.

Їх не судять за це, а мене засудили, бо нема за що було відкупитися. Я ж не сам був, ви розумієте. Там були багатшими, там батько в райкомі, там ще ... «А давай візьми все на себе, а ми тобі потім там .... ». А дурню Сашка взяв все на себе, тому що не було кому за Сашку заступитися, ось і все. Ну, нехай мене судять за це.


Раніше Поворознюк заявив, що пишається тим, що сидів у в'язниці.

Петро Приходько
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
7 жовтня 2022р. 00:01
Рило рветься до корита

X-Video: