Вчора 14
Сьогодні 8
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Поворознюк: «Якщо результату немає – піде і Лупашко за всіма, це не питання»

Президент Інгульця вимагає успіхів
Поворознюк: «Якщо результату немає – піде і Лупашко за всіма, це не питання»
Президент Інгульця Олександр Поворознюк прокоментував свої методи взаємин із тренерами клубу.

Ви припинили співпрацю з Лавриненком та Ковальцем та продовжуєте співпрацю з Лупашком. Чим він кращий за попередніх тренерів?

Поки був результат, – тренер працює. Результату немає – треба що робити? Або міняти гравців, або міняти тренера. Гравців змінили – результату немає. Що робити? Тренера міняти.

Тобто мені потрібен результат. Якщо його немає, це нормальне явище: один іде, інший приходить. У Лупашку я побачив ту молоду кров, яка може щось змінити. Він кусає губи та йде вперед. Я бачу, що в нього іноді щось не виходить, але він намагається.

Що за Лупашка, що за Ковальця, що за Лавриненка я ніколи не ліз у тренерську роботу і не розповідав, кого треба ставити, кого ні, але ми щовечора буквально говоримо про футбол. Хтось травмований, хтось не травмований, хто як виглядає на тренуваннях.

Але ніколи я не можу сказати, кого ставити. Тому що якщо я говоритиму, кого ставити до складу, навіщо мені тоді тренер? Мені потрібен результат. Я плачу гроші за результат. Якщо результату немає – піде і Лупашко за всіма, це не питання, – сказав Поворознюк.
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця