Поворознюк заявив, що не став «відмазувати» сина після водіння у нетверезому стані та віддав авто на потреби ЗСУ

Щиросердна правда найсвятішої людини чи фантазії безнадійного популіста?
Поворознюк заявив, що не став «відмазувати» сина після водіння у нетверезому стані та віддав авто на потреби ЗСУ
Олександр Поворознюк / Фото: Вісник Кіровоградщини

Президент «Інгульця» Олександр Поворознюк заявив у ефірі особистого YouTube-каналу, що віддав автомобіль сина на потреби ЗСУ після того, як того затримали за нетверезим водінням.

Чогось досягти у цьому життя можна лише шляхом справедливості. Знаю, що через свою доброту я дуже багато страждаю. Але змінити себе не можу, бо таким мене виховали батьки.

Не можу, коли за мене когось карають. Отаке виховання у мене було. Можливо, звідти й пішло таке відчуття справедливості, що все повинно бути по-правильному.

Приклад з сьогодення, коли мого сина зупинили п’яним під час війни. Я сам викликав ДАІ, сказав оформити за п’янку, а машину віддав на ЗСУ. Вважаю, що це той вчинок, який вартий уваги.

Якщо ти правильно живеш і завжди говориш правду, то на душі легше. Що, я не міг би заховати десь ці судимості, що в мене є? Заплатити гроші? Ну є ж «бабки». З гуглу стерли б. Як це Янукович зробив. Він навіть прибирав тих людей, хто з ним у в’язниці сидів, щоб ніхто ніколи не довів, що він там був.

Але я пишаюся тим, що в мене було у минулому. Без минулого, яке ти пережив, ніколи не буде сьогодення. Але треба робити правильні висновки.

Раніше Поворознюк прокоментував свою судимість.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: