11:05
Телемагазин
09:45
Волейбол. Суперліга-Будінвест. Чоловіки. Юридична академія - Збірна Полтавської області ВК Решетилівка

Президент «Вереса»: «Безкоштовний футбол – завжди за чийсь рахунок»

Надєїн проти трансляцій матчів на YouTube-каналах клубів
Президент «Вереса»: «Безкоштовний футбол – завжди за чийсь рахунок»
Іван Надєїн / Фото - НК Верес

Президент «Вереса» Іван Надєїн прокоментував ідею транслювати матчі УПЛ на онлайн-ресурсах клубів.

Взагалі, ми зараз говоримо в історичний момент – клуби УПЛ уперше настільки наблизилися до того, щоб створити справді єдиний пул. Це завдання надзвичайної важливості. Під час війни ми маємо об‘єднуватися, а не зриватися на усобиці. Мені навіть страшно уявити, що пула ми не створимо і з трансляторами не домовимось. Це буде страшний крок назад, ми відкотимося навіть не в нульові роки, а в 90-ті.

У нашій ситуації повернутися до безкоштовних трансляцій – це навіть не один, а десять кроків назад. Впаде якість трансляцій, а всі ми звикли до якісних зйомок із багатьох камер, до повторів, студій, до швидких оглядів, які транслятор виставляє для всіх у YouTube. Впаде сам принцип оплати футболу – відповідно знизиться мотивація футбольних клубів та самих уболівальників.

Поки що потенційний транслятор працює над пакетом оплати за перегляд УПЛ у розмірі 35 грн на місяць – це вартість чашки кави. Якщо вболівальник навіть стільки не готовий заплатити за футбол у ситуації, коли не можна сходити на стадіон наживо, то про який розвиток можна говорити?

Кажуть, що по 100 тисяч доларів для клубу – не гроші. А ось для нас це гроші. І я впевнений, що не лише для одного «Вереса». Ми могли б перекрити частину будь-яких витрат і не витрачатися на проведення трансляцій, як це було раніше, коли клуби нижчих ліг самі змушені були організовувати зйомку та показ домашніх ігор.

Тому я категорично не розумію гру в популізм та комунізм, яку ведуть деякі колеги, стверджуючи, що вони за «безплатний футбол». «Безплатний» – це завжди чиїмось коштом. Держбюджету, інших клубів. А професійний футбол – він про те, що самим потрібно заробляти та жити відповідно до своїх витрат.

Отак хочеться бачити вітчизняний спорт. А хто не згоден – якщо має власні кошти, нехай інвестує: створить продакшн, телеканал, візьме на себе зобов‘язання на ті ж три сезони. Тоді можна буде про щось конкретне говорити.

Раніше стало відомо, що стадіон у Рівному проходить процес атестації.

Джерело: Fanday.net Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: