Зараз 5
Вчора 12
Сьогодні 33
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

Президент Вереса вимагає гроші від Шахтаря, Динамо та інших потенційних учасників єврокубків

Надєїн пропонує побудувати соціалізм в українському футболі
Президент Вереса вимагає гроші від Шахтаря, Динамо та інших потенційних учасників єврокубків
Іван Надєїн / Фото - НК Верес

Президент Вереса Іван Надєїн заявив у ефірі «Україна на годину», що клуби УПЛ, які отримали призові за участь у єврокубках, мають віддавати відсоток доходів скромнішим командам.

Перше та друге місця нашої ліги фактично борються за 40 мільйонів євро, а ми всі по факту є декораціями цієї боротьби. Перше місце заробляє під 50 мільйонів євро. І візьмемо клуб, який не бере участі в єврокубках. Це не те що прірва, це колосальна...

Є там невеличкий платіж солідарності від UEFA. Мені здається, що платіж солідарності має бути й від клубів, які беруть участь в єврокубках (хоча б в групових турнірах), для тих клубів, які не беруть участь в єврокубках. Бо ми все одно всі для того, щоб перше місце потрапило в Лігу чемпіонів та отримало оцю велику суму.

Я впевнений, що такий фонд має бути створений, щоб допомагати тим клубам, які також є частиною ліги. Це можна так і назвати - платіж солідарності. Тобто великий український клуб, чемпіон солідарний зі всією лігою. Невеличка сума - 5-10% від своїх гонорарів. Це стало б невеличким, але фундаментом потужної та самодостатньої ліги.

Нагадаємо, досвідчений гравець Вереса поки що повністю не готовий до матчу з Дніпром-1.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино