Зараз 2
Вчора 12
Сьогодні 5
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

Пушич хотів знущальницької перемоги над одним з лідерів УПЛ

Тренер Шахтаря заявив – він може скаржитися на те, що підопічні не забили більше п'яти м'ячів
Пушич хотів знущальницької перемоги над одним з лідерів УПЛ
Маріно Пушич / Фото - ФК Шахтар

Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич заявив, що його підопічні могли забивати більше у матчі 19-го туру УПЛ проти Кривбасу (5:2).

Коли ти ведеш у такій тяжкій грі 2:1, і маєш на гравця більше, то мені було дуже цікаво побачити, як моя команда реагуватиме на таку ситуацію. І вони зреагували ідеально.

За винятком моменту, де ми пропустили гол, коли суперник має на гравця менше. Добре, ми тоді мали перевагу у два м’ячі, може, команда була десь необережна, та цього не повинно було статися.

Я сказав своїй команді, що ми не повинні пропускати, коли в нас на полі на гравця більше. Проте ми діяли дуже добре в більшості, що, можу сказати, не так просто. Ви можете побачити у багатьох матчах внутрішнього та міжнародного рівня, що переграти команду, в якій на одного гравця менше, не дуже легко, бо суперник робить більше, він поспішає, але ми це зробили.

Єдине, на що я можу зараз скаржитися, так це те, що моя команда не забила більше голів. І це те, що ми повинні винести з цієї гри – не пропускати в більшості і більше забивати, коли ми граємо в більшості так добре, як сьогодні.

Раніше лідер Кривбасу Хрвоє Іліч заявив, що арбітр не мав зараховувати гол, завдяки якому Шахтар знову вийшов уперед.

Джерело: shakhtar.com Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця