Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Пушич навіть після розгрому суперника поскаржився на газон

Також тренер Шахтаря оцінив виступ Траоре та Зубкова з ЛНЗ
Пушич навіть після розгрому суперника поскаржився на газон
Маріно Пушич / Фото - ФК Шахтар

Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич прокоментував розгромну перемогу в матчі 26-го туру УПЛ проти ЛНЗ (3:0).

– Як завжди, важкий виїзний матч. Маю сказати, що також важким було поле: воно важке для обох команд, а особливо для команди, що постійно намагалася розвивати та реалізовувати атаки. Дуже важливо, що ми більшість часу контролювали гру, створювали те, що повинні були створити, що не так легко, коли суперник грає в досить низькому блоці, поле ж не додавало швидкості сьогодні, було достатньо сухим. Але, що ж, такі обставини.

Ми зробили все, що хотіли і що мали зробити: забили голи в гарних епізодах, створили кілька нагод і більшість часу були організованими. Звісно, це дуже важлива перемога, як і перемога в кожній грі. Я можу бути тільки задоволений концентрацією своєї команди більшу частину часу, у більшості моментів. Адже коли ти перемагаєш у виїзній грі 3:0, це дуже добре.

– Є відчуття, що Траоре не дуже голодний та агресивний у певних частинах гри, а Зубков не настільки інтенсивно й швидко діє у завершенні. Чи сподобався вам їхній виступ?

– Завжди, коли я говорю про окремого гравця, потрібен більш широкий контекст. Зубков повернувся після двох матчів дискваліфікації, до цього він хворів, тож він входить у свій ритм. Тому я дуже радий, що він отримав свій ритм і намагався зробити все можливе.

І хоча це була не найкраща гра, але він також створив дуже важливу нагоду, тож, коли ми говоримо про окремих футболістів, завжди існує більш широкий контекст, і в цьому контексті вони повинні грати.

Траоре теж дуже важливий для нас: він повернувся після тривалої травми, не грав протягом року, тому, коли ти повертаєшся, тобі потрібно підготуватися. Це футболіст, який має покращувати фізичну форму, упевненість під час змагання, що дуже важко.

Але коли я бачу, що він показав та зробив для нас у матчі з ЛНЗ та в іграх до цього, я можу дуже пишатися його характером і зусиллями, яких він докладає заради команди.

І якщо говорити про Зубкова, а я кажу не лише про атаку, бо він відповідає й за захист, то він дуже наполегливо працював для команди. Усі ці речі дуже важливі для мене, щоб скласти думку про гравця, а не тільки те, що я бачу в один момент. Тому загалом я дуже задоволений ними обома.

Раніше Пушич повідомив про травму півзахисника Шахтаря Артема Бондаренка.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця