Сьогодні 2
Завтра 20

Пихальонок: «Емоції неймовірні! Ми перемогли гранда українського футболу»

Півзахисник забив «Шахтарю»

Півзахисник «Дніпра-1» Олександр Пихальонок прокоментував прес-службі клубу перемогу над «Шахтарем» (2:1) в 14-му турі УПЛ.

«Емоції неймовірні! Ми перемогли гранду українського футболу, віддали всі сили і заслужили цей виграш. Ми з перших хвилин тиснули, мали багато моментів і могли забивати ще. Але не розпорядилися м'ячем.

Так, я всіх знаю в «Шахтарі». Це мій рідний клуб, і було приємно всіх побачити, згадати старі емоції. Гра проти колишнього тренерського штабу? Звичайно, це надавало мотивації.

Ми знали, як буде грати «Шахтар». Перший тайм, вважаю, ми провели дуже добре. У другому під кінець почали вже підсаджуватися фізично, суперник тиснув, але ми могли вибігти в контратаку і забити третій м'яч.

У нас було цілих 5 днів, і ми встигли німого відновитися. Сьогодні ми трохи порадіємо, а через три дні у нас буде дуже важливий матч з «Олександрією».

Чемпіонство? Ми йдемо від матчу до матчу і будемо дивитися далі».

«Дніпро-1» на 8 очок випереджає «Шахтар» в таблиці.