Завтра 3

Ракув Кочергіна поступився Спортінгу, граючи вдесятьох

Чемпіон Польщі більшу частину гри провів у меншості
09 листопада 2023р. 23:58

Спортинг взяв верх над Ракувом в домашньому поєдинку 4 туру Ліги Європи. Зустріч в Лісабоні завершилася з рахунком 2:1.

Ключовий епізод в цьому матчі трапився на 12-й хвилині, коли Раковіцан залишив Ракув в меншості. а після перегляду VAR був призначений пенальті, який реалізував Гонсалвеш.

На старті другий 45-хвилинки Ракув првіез на свої ворота ще один пенальті за гру рукою Руднича. VAR підтвердив легітимність 11-метрового, а Гонсалвеш в цьому матчі записав на свій рахунок дубль.

Чемпіон Польщі ближче до кінцівки відродив інтригу в протистоянні. Руднич реабілітувався за епізод з пенальті в ворота своєї команди, зробивши рахунок 2:1.

Ракуву в час, що залишився ігровий час не вдалося врятуватися від поразки.

Український півзахисник Ракува Владислав Кочергін вийшов в основі і був замінений на 62-й хвилині.