Завтра 3

Рангник - про нічию з «Астон Віллою»: «Це схоже на поразку»

МЮ вів 2:0, але упустив перемогу
Ральф Рангнік / Фото: Twitter

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ральф Рангнік висловився про нічию з «Астон Віллою» (2: 2) В останньому турі АПЛ. Фахівця цитує ВВС.

«Важко знайти позитивні моменти після цих 95 хвилин. Мені здавалося, що це найкраща гра з тих пір, як я очолив команду.

Ми домінували протягом перших 30 хвилин. Ми зробили кілька кроків вперед, але є ще деякі речі, які потрібно робити краще.

Наш план полягав у пресингу в середині поля. Ми відмінно з цим справлялися в перші 30 хвилин. Також ми контролювали м'яч - це були позитивні елементи.

Але за рахунку 2: 0 потрібно краще захищатися, а не як ми це робили в останні 15 хвилин.

В останні 15 хвилин ми занадто легко віддавали м'яч супернику. Ми грали не так компактно, як раніше, і пропустили два м'ячі.

В останні 15 хвилин до перерви ми грали на зовсім сміливо. Трохи краще стало в другому таймі - потрібно було забирати додому три очки. Це схоже на поразку, якщо чесно.

Зараз я дуже розчарований. Але те, що ми показали, це крок вперед. Що стосується результату, то це схоже на втрату двох очок ».

В турнірній таблиці АПЛ МЮ залишився на 7-му місці.