Вчора 6
Сьогодні 2
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

«Реал» відігрався з 0:2 у «Вільярреала» і вирвав путівку до чвертьфіналу Кубка Іспанії

Анчелотті не поставив Луніна і був близький до провалу
Фото - RFEF

В 1/8 фіналу Кубка Іспанії мадридський «Реал» на виїзді переграв «Вільярреал».

Перший тайм цілком залишився за «жовтою субмариною». В його кінці та на початку забили Капу та Чуквуезе.

Щоправда, із середини другої половини зустрічі «Реал» почав здійснювати камбек. Спочатку Вінісіус Жуніор і Мілітао зробили рахунок рівним. А ближче до кінця Себальос приніс перемогу своїй команді.

Голкіпер Андрій Лунін несподівано для себе ж у матчі участі не взяв. Українець усі 90 хвилин провів на лавці запасних.

«Вершкові» вийшли до чвертьфіналу та дізнаються свого суперника після жеребкування.