06:50
Мотоперегони. Rookies Cup 2022. Гонка 12. Арагон. Прем’єра
06:50
Спідвей. Гран-прі. Етап 7. Вроцлав

Ребров назвав головну причину переходу Ярмоленко до «Аль-Айну»

Справа не в клубі
Ребров назвав головну причину переходу Ярмоленко до «Аль-Айну»
Фото - Аль-Айн

Головний тренер «Аль-Айну» Сергій Ребров заявив у ефірі каналу 24 про те, що вінгер Андрій Ярмоленко перебрався до арабського клубу саме до його наставника.

Чи не рано вирушив до ОАЕ? Це потрібно не в мене питати. Потрібно розуміти, які у Андрія були пропозиції в Європі, і чи були вони взагалі. Сума контракту не стоїть у нього на першому місці. Він йшов не в Емірати, він йшов до мене, бо знає мої принципи роботи.

Я абсолютно не розчарувався в ньому, а бачу у ньому перспективу та майбутнє цієї команди. У пресі кричать, що він мав купу варіантів, але сам він про це не розповідав. Вибір робив він та його родина.

Мене запитали: «Тобі потрібен Ярмоленко?». Я відповів: «Звичайно». Просто були кандидати на позицію, а Андрій був для мене №1 серед них. Я знаю його здібності, можливості та потенціал, попри не регулярну ігрову практику останнім часом. Впевнений, він проявить себе тут.

В ОАЕ такий чемпіонат, що грати під час спеки +41-42 градусів не так просто. Ярмоленко приїхав сюди. Він намагається, я бачу, як він працює на тренуваннях. У нього пробіг більше, ніж у будь-якого іншого футболіста «Аль-Айну»..

Раніше повідомлялося, що «Динамо» постарається переманити Реброва назад.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: