Вчора 16
Сьогодні 12
Завтра 5
Розгорнути Згорнути

Ребров: «У мене немає ніякого бажання говорити про тимощука»

Екс-партнер зрадника України по збірній прокоментував його позицію щодо війни
Ребров: «У мене немає ніякого бажання говорити про тимощука»
анатолій тімащук

Головний тренер збірної України Сергій Ребров прокоментував позицію екс-футболіста «синьо-жовтих» анатолія тимощука щодо війни.

- Як можете прокоментувати позицію анатолія тимощука? Якби у вас була можливість поспілкуватися з ним, що б ви йому сказали?

- Нічого б не казав. У мене немає ніякого бажання розмовляти з такими людьми. Зараз триває війна, тому кожному потрібно визначитися, з ким ти – з Україною чи рашистами. Ти не можеш бути посередині. «Я нейтральний, я поза політикою» – зараз такого немає.

Тимощук обрав ту сторону. В мене немає жодного бажання про це розмовляти, тому що ми всі розуміємо, скільки постраждало дітей… Ми кажемо про дітей, про наше майбутнє, тому що дуже важливо думати про наше майбутнє. Скільки дітей постраждало, скільки людей виїхало з України через рашистів... Як я казав, зараз немає середини. Ти повинен вирішити, де ти. Тимощук вирішив, що він там.

- Ви хоч якось можете зрозуміти його вчинок або подібні вчинки?

- Це його життя. Я навіть не згадую про нього. Я розумію, що колись ім’я тимощука було великим у футболі, але зараз цього ім’я немає назавжди.

Раніше колишній півзахисник Динамо Олександр Алієв заявив, що із задоволенням зарізав би тимощука.

Джерело: Радіо Свобода Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця