Розгорнути Згорнути

Різник: «У матчі з« Динамо »відбивалися, як могли, нас жали»

Голкіпер «Ворскли» - про героїчну перемогу над лідером чемпіонату
Дмитро Різник / Фото - ФК Ворскла

Голкіпер «Ворскли» Дмитро Різник висловився в інтерв'ю FootballHUB щодо перемоги в матчі 14-го туру української Прем'єр-ліги проти «Динамо» (2: 1).

Сейчас вже важко щось говорити, емоції все залишив на поле, як і вся команда. Сьогодні шалено важка гра, але ми налаштовувалися на неї після нульової нічиєї з «Чорноморцем», треба було вигравати, щоб якомога більше очок було в першому колі.

Я думаю, що сьогодні у нас переможна гра, хоч і важка. Хороший для нас, позитивний результат. Ми йдемо на перерву в хорошому настроеніі.

Тілль тільки що назвав тебе Тер Штегеном. З ким можеш його порівняти?

С Інсінье.

Перед матчем могли розраховувати на перемогу? Або в думках більше була нічия?

Ми в кожній грі налаштовуємося тільки на перемогу. За грі нас жали, і ми вже, чесно кажучи, відбивалися, як могли, і вибігали в контратаки.

Але добре, що ми забили в першому таймі і стало трохи легше. Звичайно, ми завжди налаштовуємося тільки на победу.

Раніше форвард «Ворскли» заявив, що постраждав від расистських образ з боку гравця «Динамо».