Вчора 2
Сьогодні 7
Завтра 14
Розгорнути Згорнути

Різник: «З Ворсклою у фіналі Шахтарю буде важко»

Гра відбудеться 15 травня
Різник: «З Ворсклою у фіналі Шахтарю буде важко»

Воротар Шахтаря Дмитро Різник поділився очікуваннями прес-служба від фіналу Кубка України проти Восркли.

«Завжди в Полтаві, в їхніх домашніх стінах, важко грати, тим більше ми мали видалення, тому важка гра була емоційно. Відмінно сьогодні змагалися, залишалися у боротьбі до кінця, адже потрібен був результат за всяку ціну. Тож хлопці молодці, у команді всі взагалі молодці. Все добре.

На початку гру контролювали, а потім відбулося вилучення, останні півгодини ми вже трималися за результат. До того ж, спекотно, важко було бігати весь час туди й назад. Тому, ще раз скажу, хлопці – молодці, кожен окремо та команда загалом».


Ти сказав, що грати тут непросто через сили полтавських стін, і, як ніхто інший, знаєш про це. У чому саме сила цих стін і що відчув, повернувшись на рідний стадіон та побачивши колишніх товаришів по команді?

«Звичайно, найкращі та теплі відчуття. Радий був зустріти друзів, із якими грали. Дуже хороша команда, добрі вболівальники. Усі б'ються один за одного, тому тут важко грати».

«Шахтаря» цього сезону чекає ще одне протистояння з «Ворсклою» – у фіналі Кубка України. Яким буде матч?

«Буде вдвічі важче, я вважаю, адже це кубкова гра. Кубок завжди важчий за чемпіонат, тому налаштовуватимемося на дуже серйозну і важку гру».

Гра Ворскла – Шахтар у фіналі відбудеться 15 травня.

Андрій Усмонов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино