Сьогодні 1

Роджерс: «Другий тайм з« Манчестер Сіті »вселяє надію»

«Лестер» зумів відіграти три м'ячі, але все ж поступився лідеру АПЛ
Брендан Роджерс / Фото - Eurosport

Головний тренер «Лестера» Брендан Роджерс прокоментував поразку в матчі 19-го туру англійської Прем'єр-ліги проти «Манчестер Сіті» (3: 6). «Ліси» зуміли відіграти три м'ячі після перерви. Слова фахівця передає BBC.

Очевидно, що старт матчу не зовсім вдався. Але такого можна було очікувати. В епізоді з другим голом пенальті не було, це далеко не пенальті. Це дуже засмучує.

Пол Тірні, арбітр VAR, в останні кілька тижнів дозволяв дуже жорсткі зіткнення, але вважає, що це пенальті. Емірік Ляпорт впав сам.

У нас було вісім ударів в першому таймі. З точки зору статистики все було досить близько. У перерві я запитав гравців: чи можемо ми виграти другий тайм, чи можемо підібратися до них ближче?

Найважливішим фактором було не втрачати фізичну і моральну стійкість. І вони не втратили її. За рахунку 3: 4 ми помилилися при стандарті. У нас було два відмінних моменту за рахунку 3: 5.

Наш другий тайм вселяє надію. Хоча ми, звичайно, не дуже раді поразки.

Раніше думкою з приводу гри поділився наставник «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола.