Сьогодні 17
Завтра 18

Роджерс: « Пенальті було занадто суворим покаранням для « Лестера »

Тренер – про поразку від « Челсі »

Головний тренер « Лестера » Брендан Роджерс прокоментував BBC поразки від « Челсі » ( 1: 2 ) в матчі 37 туру АПЛ.

« Дуже важка гра. Ми витримали шторм з атак в перші 20 хвилин з дуже талановитою командою топ-рівня. Ми розчаровані пропущеними голами. Пропустили з необов'язкового кутового і ледь торкнулися Вернера в епізоді з другим м'ячем. Пенальті було жорстоким покаранням для нас. Але ми відігралися, продовжували грати і віддали всі сили в останні 15 хвилин.

Ми зустрічалися з топовою командою, з кращими гравцями. Тепер потрібно відновитися. У цьому сезоні ми виграли багато великих матчів, але в цій грі упустили ряд деталей. В цілому ж гравці віддали абсолютно всі сили.

У « Ліверпуля » ще дві гри, « Челсі » належить непростий виїзд до « Астон Віллі ». Ми ще в першій четвірці, і нам потрібно зіграти ще один матч. Якщо переможемо і цього не вистачить, що ж, приймемо ситуацію. Це все одно був відмінний сезон. Але випасти з четвірки було б розчаруванням ».

« Лестер » на 3 очка випереджає « Ліверпуль », Який свій матч зіграє 19 травня.