Вчора 2
Сьогодні 3
Завтра 3
Розгорнути Згорнути

Російський представник Першої ліги вивчив українську мову

Менеджер Чернігова заявив, що в його родині немає вихідців із України
Російський представник Першої ліги вивчив українську мову
Олександр Гребенников / Фото - СК Чернігів

PR-менеджер Чернігова Олександр Гребенников, який є росіянином за національністю, зізнався, що вивчив українську мову.

Народився у москві 4 грудня 1994 року у звичайній родині. Вихідців з України в моїй сім’ї не було – принаймні попередні 100-150 років точно. Єдине, батько прожив кілька років у Житомирі, коли служив в радянській армії. Це, мабуть, єдиний зв’язок.

Коли я заїжджав на територію України, то прикордонна служба провела зі мною співбесіду. І питання про родинні зв’язки з Україною звучали найчастіше. А коли я заговорив українською, то питали: «Ви філолог?», «Вчений-славіст?», «У вас батьки з України?». На все відповідав: «Ні».

Прикордонник перегортав сторінки в моєму паспорті і знову на мене: «Слухай, ти точно в москві народився?» Питав, звідки я знаю українську. Відповідав: «Нахапався». Він сказав: «Всім би так. Ну, проходь».

Я ніколи спеціально не вивчав українську мову. У мене просто є певні здібності до іноземних мов. Мені це було цікаво і не дуже складно. Я дивився футбол і матчі з українськими коментаторами. Також переглядав інтерв’ю Віктора Вацка в YouTube, випуски «ТаТоТаке».

Мабуть, мій найулюбленіший серіал на все життя – це «Слуга народу». Без жартів. Дивився його з 2015 року. Про музику я вже казав. Додам, що мені також подобається «Скай» та «Без обмежень». Музика – це також дуже непоганий спосіб вивчення мови та нових слів.

Мені дуже подобається українська мова. Вважаю, якщо ти живеш в Україні, то це нормально, якщо ти знаєш державну мову і спілкуєшся нею. Намагаюся на вулиці та в публічному просторі взагалі не використовувати російську і спілкуватися лише українською. Якщо у мене колись будуть діти, то я б, напевне, не хотів, щоб вони знали російську.

Коли я тільки приїхав працювати у «Чернігів», то в нас у соцмережах і на сайті була майже виключно російська мова. Запитав у генерального директора Миколи Синиці, чому працюємо російською. Спочатку ми почали писати двома мовами, а з 24 лютого 2022 року, коли країна-терорист почала повномасштабну агресію, ніякої російської мови в нас не було взагалі. Трішки кумедно вийшло, що людина, яка приїхала саме звідти, почала популяризувати українську мову в соцмережах клубу.

Нагадаємо, Чернігів достроково вилетів із Першої ліги.

Джерело: ua.tribuna.com Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця