22:00
live
Інформаційний марафон
23:35
Волейбол. Суперліга-Дмарт. Жінки. Прометей - Аланта

Ротань: «Мудрик не може прийти і відразу дати результат Мессі, але такий потенціал у нього є»

Наставник молодіжної збірної України – про перспективи свого екс-підопічного
Ротань: «Мудрик не може прийти і відразу дати результат Мессі, але такий потенціал у нього є»
Руслан Ротань / Фото - Facebook
Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань в інтерв'ю Football Hub поділився думками щодо перспектив атакуючого півзахисника «Шахтаря» Михайла Мудріка.

«Це дуже молодий гравець, який робить перші кроки в збірній України. Те, що він сьогодні показує, – це досить високий рівень. Але він може бути краще. Для свого віку він вже робить багато, але з кожною хвилиною він буде ставати краще. Він працює над собою, дуже великий професіонал. Повірте, все у нього буде. Це буде великий гравець. Це буде поступово. Він не може прийти і відразу дати результат Мессі, але такий потенціал у нього є. Він доведе».


«Переходити в європейський клуб йому потрібно або зараз, або через кілька років. Зараз в Європі з нього можуть зробити суперзірку. Якщо він потрапить в правильний клуб до правильного тренеру».


«Якщо він залишиться в «Шахтарі», потрібно залишатися на 2-3 роки, щоб він пограв в ЛЧ і став дорослішим. Навіть більше 2-3 років. А потім виїхати в Європу вже готовим гравцем. У 24-25 років він буде і не туди, і не сюди. Тому або зараз, або через 5 років. В УПЛ Мудрік ще не уперся в стелю, йому ще потрібно працювати».


Раніше повідомлялося, що «Ніцца» продовжує проявляти інтерес до Мудрика.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: