Завтра 16

Ротань – про матч з Вірменією: « Складний матч, але перемога є перемога »

Україна – лідер групи
07 вересня 2021р. 22:27

Головний тренер збірної України u-21 Руслан Ротань прокоментував перемогу над Вірменією ( 2: 1 ) в матчі відбору на Євро-2023.

« Був важкий матч, але ми самі його ускладнили. Пишаюся хлопцями, тому що у них є дух, завдяки чому такі ігри вириваються. У минулому відбірковому циклі ми тринькали багато моментів, але зараз, коли м'яч не йде в ворота або щось не виходить, хлопці на характері грають до кінця.

Сьогодні було багато позитивних моментів. Чи не сподобалося, коли ми виходили через середні передачі на великі відстані. Через це і пропустили. Забили швидкий м'яч і подумали, що м'яч закінчився. Це виявилося для нас проблемою.

У Сербії я був більше впевнений в хлопцях. Вони заслужили ту перемогу і показали якісний футбол. Сьогодні в перерві сказав, що такі матчі потрібно закривати на 20-й хвилині, а далі отримувати задоволення від гри. Складний матч, але перемога є перемога.

Які позиції вимагають посилення? Конкуренція завжди додає якості в грі. Але нас насправді ми не так багато зіграли цим складом. Провели мало тренувань. Якби їх було більше, футбол був би більш якісним ».

Україна з 6 очками лідирує в групі. У минулому матчі була обіграна Сербія.

Джерело: footballua.tv Андрій Усмонов