Сьогодні 0

Рудько пропустив п'ять м'ячів, а його польський клуб з ганьбою вилетів з ЛЧ

Команда з Азербайджану пройшла першу стадію кваліфікації, створивши неймовірний камбек
Артур Рудько / Фото - Лех Познань

В матчі-відповіді першого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів «Карабах» удома розгромив «Лех».

Перший поєдинок завершився мінімальною перемогою польського клубу (1:0 ). А вже на першій хвилині другої зустрічі перевага подвоїв Вельде.

Але після цього азербайджанці створили камбек. У воротах українця Артура Рудька виявилося цілих п'ять м'ячів. Орендований у «Динамо» вінгер Георгій Цитаїшвілі вийшов на заміну на 72-й хвилині.

«Карабах» з рахунком 5:2 переміг у двохматчевому протистоянні і пройшов в наступний раунд. «Лех» відправився у Лігу конференцій.