Вчора 8
Сьогодні 26
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Рух не має наміру здійснювати дорогі трансфери

Львів'яни спробують все ж таки потрапити до єврокубків силами власних вихованців
Рух не має наміру здійснювати дорогі трансфери
Фото - Рух Львів

Головний тренер Руху Віталій Пономарьов розкрив підхід клубу до майбутньої літньої трансферної кампанії.

- Наскільки серйозними можуть бути зміни у команді влітку, щоб наступного сезону було реально вийти у єврокубки? Чи вектор клубу залишається незмінним?

- Важливо, що клуб має стратегію - це найголовніше. У наступному сезоні хлопці не стануть надзвичайно досвідченими, їм у будь-якому випадку необхідно пройти якийсь час. Ми не будемо купувати футболістів за великі гроші, ми будемо продовжувати виховувати своїх гравців. Ми робитимемо все для того, щоб вони розвивались і надалі будувати команду дотримуючись сьогоднішньої стратегії.

- Чи маєте ви запевнення від керівництва та власників клубу, що влітку цей кістяк, який вдалось награти, який набуває досвіду у вашій команді, залишиться? Чи будуть влітку трансфери на вихід?

- На сьогоднішній день ці футболісти залишаться. Звичайно, що нашими гравцями цікавляться, але я думаю, що вони залишаться. Нам необхідно точково підсилити деякі позиції. Я не думаю, що будуть великі зміни.

Нагадаємо, в Оболоні все ж таки підтвердили домовленість з Рухом про трансфер нападника Ігоря Краснопіра за солідну суму

Джерело: ua.tribuna.com Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця