Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Рябоконь: «Є бажання повернутися до футбольної родини. Саме з Десною»

Колишній тренер чернігівської команди згадав, як клуб дійшов рішення поки що не відновлювати діяльність
Рябоконь: «Є бажання повернутися до футбольної родини. Саме з Десною»
Олександр Рябоконь / фото - FootBoom

Колишній тренер Десни Олександр Рябоконь розповів, як у клубі ухвалили рішення поки що не відновлювати роботу.

Були плани та сподівання, що з наступного сезону Десна повернеться до УПЛ. У нас відбувалися зустрічі з представниками клубу. Ще на початку березня мали сподівання, що знову гратимемо в УПЛ у новому сезоні. Однак потім взяли до уваги наявну ситуацію.

У Чернігові, на жаль, все зруйноване: стадіон, база, кафе, готель, де команда мешкала. І за цей час нічого не змінилося на краще, нічого не відбудували. Тільки вирви від бомб засипали на центральному полі – на цьому все. Тож вирішили взяти паузу ще на рік. Побачимо, як воно буде.

Я готовий повернутися до справи, якщо все буде гаразд, якщо будуть відповідні пропозиції. Сподівання були на повернення з Десною… 2022-й рік минув без футболу, але останнім часом у мене зростає бажання повернутися до футбольної сім'ї. Саме з Десною хочу повернутися до справи. Але наразі маю великі сумніви щодо майбутнього.

Минулого року футбол майже не дивився. Лише якісь центральні та великі матчі. А тепер маю трохи більше часу. У мене були сподівання, що Десна повернеться, тому готував себе, переглядав поєдинки Прем'єр-ліги. На деяких київських матчах навіть перебував безпосередньо на стадіоні.

Раніше повідомлялося, що у Чернігові на місці зруйнованого стадіону Десни планують збудувати нову арену за гроші держави.

Джерело: Футбол 24 Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця