Сьогодні 19
Завтра 10

Рябоконь: « Як планували і передбачали, все вирішиться в останньому турі »

Тренер « Десни » прокоментував нічию з « Ворсклой »

Головний тренер « Десни » Олександр Рябоконь прокоментував нічию з « Ворсклой » ( 1: 1 ) в 25-му турі УПЛ.

« Обі команди хотіли перемогти, доклали максимум зусиль і енергії, особливо нервової. Бойовий, безкомпромісний матч. Нічия, напевно, не влаштувала жодну, ні іншу команду.

Так, не все виходило в першому таймі. Досить легко нам забили перший гол. Найголовніше, що в другому трохи перебудувалися, додали руху. На мій погляд, мали перевагу в швидкості.

В кінцівці було багато швидкісних атак, на жаль, не реалізували. Як планували і передбачали, все вирішиться в останньому турі.

На початку матчу « Ворскла » трохи краще грала в пас, гравці краще займали позиції. У них непогано виходило здійснювати підбори, довгі передачі. До середини тайму вони дійсно володіли ініціативою.

Одні нерви – і минулий матч, і сьогодні. До фінального свистка були в грі, хоча і у « Ворскли » були відмінні моменти в кінці. Прекрасно спрацював Паст. Обопільно гостра гра була ».

« Десна » і « Ворскла » розіграють останню путівку в єврокубки в наступному турі.

Джерело: footballua.tv Андрій Усмонов