Сабо: «Шевченко сам собі напаскудив, прийнявши «Дженоа»
![Сабо: «Шевченко сам собі напаскудив, прийнявши «Дженоа»](/upload/resize_cache/iblock/f19/916_537_2/f19f7b20a2a088ea566f9271a2acd671.jpg.webp)
Екс-тренер «Динамо» і збірної України Йожеф Сабо висловився про відставку Андрія Шевченка з «Дженоа» :
Він ще після поразки «Мілану» говорив, що керівництво «Дженоа» має прийняти рішення, чи продовжувати з ним співпрацю. Значить, до такого рішення він був готовий.Вибачте за вираз, але Шевченко сам собі напаскудив, прийнявши потопаючий «Дженоа» в такій складній турнірній ситуації. Хто його змушував туди йти? Навіщо він пішов в команду, яка йшла на 17-му місці? Я цього не розумію. Побачивши дві гри «Дженоа», жахнувся.
З таким підбором гравців команді в Серії А робити нічого. Звичайно, напевно, у Шевченко була надія на трансферне вікно, тому що треба було брати як мінімум п'ять нових футболістів. Але в підсумку мало кого взяли. У підсумку з таким складом на щось розраховувати було складно.
Але він, як то кажуть, сам винен в цій ситуації. Мабуть, після збірної і Євро Шевченко думав, що легко зможе і в клубі. Але треба не забувати, яке везіння було в українців при виході з групи. Я не стверджую, що Шевченко не розуміє в футболі. Розуміє. Але для того, щоб його розуміли, потрібні футболісти. На жаль, з таким підбором гравців в «Дженоа» йому нічого не світило. Шкода.
Шевченко був занадто впевнений, що витягне «Дженоа». Вийшло, навпаки, «Дженоа» потягнув його вниз. Тим більше, не забуватимемо, який складний календар був у команди - «Рома», «Аталанта», «Мілан».
Не думаю, що Шевченко зараз відразу піде тренувати іншу команду або збірну Польщі. Він відпочине, проаналізує те, що трапилося.
20 мільйонів компенсація? Думаю, що Шевченко і так не бідна людина. Зустрівся з керівництвом клубу і вони домовилися. Може, клуб заплатить половину з цієї суми, домовляться.
Польський футбольний союз відновив переговори з Шевченко.