Завтра 6

Санчес після переможного гола «Ювентусу»: «Відчуваю себе левом в клітці»

Чилійський форвард приніс «Інтеру» трофей
13 січня 2022р. 11:54

Форвард «Інтера» Алексіс Санчес поділився емоціями після переможного гола в ворота «Ювентуса» (2: 1) В матчі за Суперкубок Італії. Слова чилійця призводить Football Italia:

«Такі чемпіони, чим більше вони грають, тим краще вони себе почувають. Вони можуть зробити те, що не може ніхто. Я грав з «Лаціо», я думав, що буду грати [з перших хвилин] сьогодні, оскільки я в хорошій формі, але тренер прийняв таке рішення.

Я був голодний і хотів виграти сьогодні! Ми на правильному шляху з правильними гравцями, і ми повинні продовжувати в тому ж дусі.

Я завжди говорив, що відчуваю себе левом в клітці, я не грав! Одного разу до мене підійшов Конте і сказав, що на мене ніхто не схожий, він збирався випустити мене на останні 15 хвилин матчу і сказав, що я все зміню. Я попросив випустити мене раніше. тоді я теж зможу все змінити!

Це рев лева!».

У поточному сезоні Санчес провів 18 матчів за «Інтер» у всіх турнірах, в яких відзначився 4 забитими м'ячами і 3 результативними передачами.

Нагадаємо, головний тренер «Інтера» заявив, що його команда заслужила перемогу.