Селезньов: «Сказав Караваєву:« Слухай, закрий рот. Тобі рано говорити. Ти просто Караваєв »

Форвард розповів про провокації на свою адресу
Селезньов: «Сказав Караваєву:« Слухай, закрий рот. Тобі рано говорити. Ти просто Караваєв »
Фото: ФК Мінай

Нападаючий «Міна» Євген Селезньов розповів про провокації на свою адресу в цьому сезоні.

«Кожному другому хочу набити обличчя? Ну коли мені кажуть «Півень, їдь в свою ДНР», то що мені йому сказати? Я не маю права такого робити, згоден, але я трохи інший. Я сильно емоційний. Я в Донецьку ні з 2014 року.

Спочатку Караваєв, потім вигуки з трибуни? Це некрасиво, згоден, я повністю все розумію. Але щоб мені щось дитина розповідав ... Караваєв просився зі мною за стіл сісти поруч, а тепер ще рот відкриває. Ну, ти що? Чому Буяльський цього не говорить? Починає щось бігати, кричати, чогось розповідати. Що ти бігаєш? Ти взагалі хто?

Я нічого не з'ясовував, але навіщо він перед камерою чекав мене в підтрибунному приміщенні? Я йому сказав, що після гри поговоримо. Спершу Караваєв на поле почав щось доводити судді. Я йому кажу: «Слухай, закрий рот. Тобі рано говорити. Ти просто Караваєв ». Він перед камерами варто чекає мене, я сказав, що потім поговоримо, але немає, він не хоче. Ось і все, що було.

Але всі ці ситуації мотивують тебе зсередини. Це не методика, але я така людина, дуже близько все сприймаю. Я не можу інакше, сама людина такий ».

Селезньов не забив жодного м'яча в цьому сезоні.

Про роботу з форвардом недавно розповів Василь Кобін.

Джерело: SportArenaTV Андрій Усмонов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: