Сьогодні 15

Шабанов: « Луческу попереджав нас, що з « Олександр » буде складна гра »

Лідерам чемпіонату непросто грати з непоступливою командою Юрія Гури
Артем Шабанов / фото - ФК Динамо

Захисник « Динамо » артем Шабанов прокоментував напружений матч з « Олександр » (1: 0), де кияни здобули перемогу завдяки пенальті на 97-й хвилині зустрічі:

« Містер нас попереджав, що належить важка гра, що суперник добре обороняється. Але у команди є також і проблеми, слабкі місця, на які він звернув нашу увагу. Ми намагалися розкрити оборону, створили кілька хороших моментів, але не реалізували їх. Добре, що на останніх хвилинах заробили і забили пенальті.

Моя форма? У першій грі, з « Колосом », було важкувато, але сьогодні вже відчував себе куди впевненіше, увійшов в ігровий тонус. Далі має бути краще.

У цьому матчі VAR нам, можна сказати, допоміг, а в минулій грі з « Бенфікою » забрав окуляри. Тому, з одного боку це добре, з іншого – погано. Особисто я думаю, що без VAR футбол був би видовищніше.

Народження дитини? Так, у нас народилася дочка. Все добре, і з дружиною, і з дочкою. Тому працюю, тренуюся і готуюся до матчів в прекрасному настрої, з подвоєною енергією ».

Матч з « Олександр » став для Шабанова другим в цьому сезоні. Раніше захисник з'являвся на поле лише в матчі з « Колосом », де кияни забили супернику 7 безмовних м'ячів.

Крім спірних суддівських рішень матч запам'ятався також масовою бійкою уболівальників на трибунах, яку довелося зупиняти поліції. Стало відомо, що стало причиною заварушки.

Джерело: ФК Динамо Павло Харченко