Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Шахтар готовий судитися з Тоттенгемом через Соломона. Переговори зайшли у глухий кут

«Гірники» орієнтуватимуться на результати провадження проти Ліона за Тете
Шахтар готовий судитися з Тоттенгемом через Соломона. Переговори зайшли у глухий кут
Манор Соломон / Фото - ФК Шахтар

Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін повідомив у інтерв'ю The Telegraph, що переговори з Тоттенгемом щодо ситуації з ексвінгером «гірників» Манором Соломоном ні до чого не привели. Український клуб готовий подати до суду.

Дуже погано почуваюся стосовно Тоттенгема. Не можу повірити, що цей клуб з величезною історією – не лише європейського рівня, а й світового рівня – що вони можуть поводитися подібним чином. На мій погляд, це неприйнятна поведінка. Вони скористалися війною.

Дуже дивно, що всі кажуть, що ми одна футбольна сім’я, коли один із топ-клубів отримує гравця безплатно, а ринкова вартість цього футболіста сягає 25 мільйонів євро. Ми інвестували у цього гравця та розвивали його з урахуванням такої ціни.

Я навіть сказав Тоттенгему: «Хлопці, мені зараз за нього гроші не потрібні. Давайте в майбутньому встановимо якусь комісію за продаж, наприклад, 30 чи 40 відсотків. Нам цього було б достатньо». Але вони сказали: «Ні, ні, ми не можемо вам дати. Ми вам 10 відсотків дамо». Говорю: «Хлопці, це несерйозно». Давати нам 10 відсотків – це неповага. Ви поводитеся не як футбольна сім’я. Це поведінка грабіжника на дорозі. Це неправильно. Тому подивимося, якими будуть наступні кроки.

Ми припинили будь-які переговори з Тоттенгемом. Ми концентруємося на судовій справі проти Ліона, побачимо результат і після цього ухвалимо рішення, які кроки зробимо проти Тоттенгема.

Раніше президент українського клубу звинуватив Шахтар у вбивстві дитячого та молодіжного футболу.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця