08:55
Таємниця Аляски. Художній фільм
09:45
Волейбол. Суперліга-Будінвест. Чоловіки. Епіцентр-Подоляни - Збірна Полтавської області ВК Решетилівка

«Шахтар» отримав кілька солідних фінансових пропозицій». Представник Мудрика розповів про майбутнє українського таланта

Михайло хотів продовжити кар’єру в Європі, та «гірники» відхилили усі пропозиції
«Шахтар» отримав кілька солідних фінансових пропозицій». Представник Мудрика розповів про майбутнє українського таланта
Фото: Facebook Шахтаря

Офіційний представник вінгера «Шахтаря» Михайла Мудрика Олексій Альохін поділився думками щодо розвитку кар’єри лідера «гірників»:

Я не буде здаватися оригінальним, якщо скажу, що Михайло має величезне бажання перейти в один з найкращих європейських чемпіонатів. При всій повазі до чемпіонату України, ми розуміємо, що через ситуацію, що склалася в нашій країні, чемпіонат цього року буде набагато слабшим, ніж попередні.

Від'їзд легіонерів, проведення матчів не на найкращих полях, багатогодинні переїзди автобусом, звичайно, навряд чи сприяють прогресу гравця. Моя думка, що якби не було війни, то «Шахтар» – найкращий варіант для продовження кар'єри Михайла. Як то кажуть, війна сплутала всі карти.

Отримавши, на мій погляд, кілька солідних фінансових пропозицій як для клубу, так і для гравця і з огляду на те, що відбувається в нашій країні, ми з гравцем сподівалися, що «Шахтар» прийме одну з них. Але зараз «Шахтар» відхилив усі пропозиції. У клубі хочуть отримати більшу компенсацію. 

Приємно, що директор із футболу «Шахтаря» Даріо Срна високо оцінив Мудрика, поставивши його в один ряд із зірками світового футболу. Приємно й те, що за останні роки «Шахтар» інвестував великі гроші в талановитих легіонерів, але найбільш затребуваним і найдорожчим виявився Михайло Мудрик.

Футболіст хоче рости, футболіст хоче розвиватися, грати на найвищому рівні та захищати кольори національної збірної. На даний момент Михайло Мудрик – гравець «Шахтаря», він з повагою ставиться до свого клубу, є великим професіоналом і віддається на 100% як в офіційних матчах, так і на тренуваннях.

Нагадаємо, що «Маріуполь» залишиться у українському футболі.

Джерело: sportarena.com Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: